pixelDev - Strony WWW | Aplikacje | Grafika | Marketing
Grafika i identyfikacja wizualna

Grafika i identyfikacja wizualna

Czytelna, przyjazna dla oka grafika, trafny i ciekawy znak firmowy, nowe wizytówki, papeteria, gadżety reklamowe i nie tylko. Profesjonalne podejście w rozsądnej cenie!

Reklama jest główną dźwignią handlu. Nasza firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług w tym również projektowania grafik do celów identyfikacji wizualnej. Przygotowujemy projekty graficzne zgodnie ze wszystkimi normami i zaleceniami większości drukarni w Polsce. Podobnie jak w przypadku stron internetowych naszą pracę poprzedza wywiad z klientem mający na celu poznać jego oczekiwania oraz analiza rynku. Na bazie zebranych informacji tworzymy wstępny projekt, konsultujemy go wraz z klientem i ustalamy kierunek dalszych poprawek lub działań. Na życzenie klienta projekt może zostać zrealizowany w jednej z zaprzyjaźnionych z nami drukarni. W takim wypadku gotowy już projekt trafia w ręce klienta w finalnej formie.

Z powodzeniem nasza firma tworzy również od podstaw wizerunek firm i artystów. Na ich zlecenie tworzymy logotypy, materiały reklamowe, promocyjne, papeterię firmową, zdjęcia, a także nagrania wokalno-muzyczne i filmowe. Na życzenie klienta pozyskujemy także przestrzeń i czas reklamowy w możliwie dostępnych mediach.

Plakaty, banery, billboardy, ulotki, broszury, książki, standy, pocztówki, długopisy, smycze, pendrive, odtwarzacze MP3, sprzęt komputerowy, podkładki pod mysz, czapki, kubki, talerze, płyty CD, DVD lub Blue-Ray, koszulki, litery przestrzenne z PLEXI, skrzynki upominkowe, skrzynki do alkoholi, opakowania ozdobne, okleiny na auta i szyby – to niektóre z nośników, na jakich możemy zrealizować twoje zamówienie.

To nie koniec naszych możliwości, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu z nasza firmą w celu uzgodnienia szczegółów.

Dołącz do nas na Facebooku

Bądź na bieżąco z wiadomościami o naszej firmie.

Udostępnij naszą stronę

Podziel się tym. Udostępnij naszą stronę znajomym i rodzinie.

Czy podoba Ci się nasza strona?

Twoja opinia przyczyni się do ulepszenia tej strony.