pixelDev - Strony WWW | Aplikacje | Grafika | Marketing
Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Atrakcyjny, przykuwający uwagę wygląd, nowoczesne technologie i funkcje. Tym charakteryzują się wykonywane przez nas strony internetowe.

Głównym pionem naszej działalności jest tworzenie nowoczesnych, intuicyjnych i atrakcyjnych stron internetowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi oferujemy naszym klientom zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w tej grupie języków programowania. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu tworzymy strony zarówno dla osób prywatnych, małych i dużych firm, a także dla serwisów społecznościowych czy portali informacyjnych. Podążamy za trendami i staramy się, aby każda stworzona przez nas strona była nowoczesna, ciekawie wykonana i oferowała interakcję dla osób, które będą z niej korzystać.

Przed rozpoczęciem projektu staramy się wykonać krótki wywiad z naszym klientem mający na celu poznać jego oczekiwania, co do finalnego efektu wykonywanej strony. Następnie analizujemy rynek, w którym docelowo ma poruszać się strona. Na bazie tych informacji tworzymy wstępny projekt strony internetowej, który po zaakceptowaniu przez klienta zostaje realizowany.

Gotowy projekt strony wykonujemy przy użyciu wszelkich dostępnych nowoczesnych rozwiązań, a także według złożonego zamówienia wdrażamy wszelkiego rodzaju aplikacje internetowe tj.: systemy zarządzania treścią, systemy wymiany informacji, sklepy internetowe, blogi, czaty itp.

Naszemu doświadczeniu w tworzeniu stron zaufało już wiele osób i firm. Zapraszamy do zapoznania się z częścią zrealizowanych przez nas projektów w dziale Realizacje.

Dołącz do nas na Facebooku

Bądź na bieżąco z wiadomościami o naszej firmie.

Udostępnij naszą stronę

Podziel się tym. Udostępnij naszą stronę znajomym i rodzinie.

Czy podoba Ci się nasza strona?

Twoja opinia przyczyni się do ulepszenia tej strony.